Dom

Fantac Culture Development Co., Ltd

Profil firmy
Fantac to japońska firma, która po raz pierwszy wprowadziła papiery fotograficzne na rynek chiński i założyła własną fabrykę w Nanjing City. Obecnie nasze produkty obejmują papiery fotograficzne do drukarek atramentowych, papiery proofingowe, folie, płótna i papiery artystyczne itp., Z wyciętymi arkuszami, suchymi minilabami i rolkami papieru. Nasza fabryka posiada certyfikat ISO9002, a także BSCI. Nasze produkty i marka "FULLCOLORS" zdobyły już bardzo dobrą reputację na światowym rynku. Jednocześnie zapewniamy również profesjonalną obsługę OEM wielu światowych firm. Firma FANTAC została uznana za producenta i głównego dystrybutora produktów Kodak Home & Office Media, w tym dokumentów fotograficznych Kodak i specjalnych nośników Kodak do drukarek konsumenckich od 2009 roku.


Największy producent papieru cyfrowego i dostawca rozwiązań do obrazowania w Chinach
KODAK licencjobiorca i licencjobiorca globalnej platformy obrazowania
Strategiczny partner firmy Canon w Chinach
Centrum badawczo-rozwojowe Canon & Fantac Solution
Integrator łańcucha wartości w dziedzinie obrazowania cyfrowego
Wartość produkcji z 2017 roku wynosi 40 000 000 USD

Zobacz więcej O nas
nasza firma
Nasza firma powstała na początku technologii atramentowej wprowadzonej na rynek chiński, sprowadziliśmy pierwszą drukarkę Mutoh do reklamy zewnętrznej. Nasza nazwa FANTAC pochodzi od słowa "fantastyczny". Następnie rozpoczynamy transformację od druku produkcyjnego do sprzedaży, produkcji, badań i rozwoju oraz rozwiązań.

Jesteśmy nie tylko dostawcą papierów atramentowych, ale również dostarczamy wiele rozwiązań do obrazowania w oparciu o klientów końcowych.

Fantac Culture Development Co., Ltd Fantac Culture Development Co., Ltd
1 2
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Importer

Eksporter

marki : Kodak / Fullcolors / FANTAC

Ilość pracowników : 150~200

Coroczne wyprzedaże : 50000000-80000000

Rok założenia : 1994

pc Export : < 10%