Dom O nas

Fantac Culture Development Co., Ltd Kontrola jakości

Im Online Czat teraz
QC profilu
Kontrola jakości jest najważniejszą procedurą podczas całej naszej produkcji. Posiadamy profesjonalną kontrolę jakości deparemnt, która sprawdzi i obiecuje jakość naszych produktów. Aby zapewnić jakość dla satysfakcji klientów i siły konkurencyjnej, przyjmujemy tylko najlepsze dostępne surowce. Zasadniczo pomaga to w wyróżnieniu naszych produktów, które są bardziej genialne w zakresie gamy kolorów, wyrazu kolorów, trwałości i stabilności. Od centrum badawczo-rozwojowego po centrum testowe, jesteśmy wyposażeni w najbardziej zaawansowane urządzenia i profesjonalną kadrę, aby nadążyć za najnowszymi osiągnięciami techniki drukowania. Każda procedura podczas produkcji jest ściśle kontrolowana na różnych poziomach i standardach. Stale oferujemy dobre usługi uczciwie i etycznie. Cenimy Cię jako partnera w oparciu o jakość premium.

Testowanie drukowania
Wprowadzamy oryginalne drukarki OEM, takie jak Epson, Canon, HP, Roland, w celu przetestowania testu drukowania dla naszych atramentowych mediów i atramentów. Zwykle drukujemy oryginalnymi atramentami, aby zobaczyć ekspresję koloru, gamę kolorów, trwałość, stabilność, odporność na zarysowania itp.

Identyfikacja profilu ICC
Profil ICC jest dobrym sposobem oceny dokładności koloru wydruków. Przyjmujemy porady Xrite dotyczące tworzenia i identyfikacji profilu ICC dla naszych mediów.

Zapewnienie jakości
"Quality Assurance" to najważniejsza konkurencyjność naszej firmy. Koncentrujemy się o wiele bardziej na zarządzaniu jakością. Firma jest miejscem tworzenia produktów, jest także miejscem, w którym można budować uczciwość. Szanujemy każdego klienta, który zapewnia ci tutaj wszelkie zapewnienia i buduje partnerstwo typu win-win.

Szczegóły kontaktu
Fantac Culture Development Co., Ltd

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)